Παρασκευή , 14 Ιούνιος 2024
Home ΠΕΙΡΑΙΑΣ Γιώργος Γαβρίλης: Αυτοί είναι οι υποψήφιοι στο ψηφοδέλτιο “ΑλλάΖΟΥΜΕ τον Πειραιά για όλους και όλες”
ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Γιώργος Γαβρίλης: Αυτοί είναι οι υποψήφιοι στο ψηφοδέλτιο “ΑλλάΖΟΥΜΕ τον Πειραιά για όλους και όλες”

Ολοκληρώθηκε η κατάθεση του ψηφοδελτίου της παράταξής μας “ΑλλάΖΟΥΜΕ τον Πειραιά για Όλους και Όλες – Γιώργος Γαβρίλης” με τη συμμετοχή 101 ανδρών κι 68 γυναικών και με την πλειοψηφία να είναι νέοι άνθρωποι και νέες συμμετοχές που κατεβαίνουν υποψήφιοι για… πρώτη φορά.

Ψηφοδέλτιο «ΑλλάΖΟΥΜΕ τον Πειραιά για Όλους & Όλες – Γιώργος Γαβρίλης»

Υποψήφιος Δήμαρχος: Γαβρίλης Γεώργιος  

Δημοτικό Συμβούλιο

  1. Αθανασιάδης Γεώργιος, Εκπαιδευτικός 
  2. Αναστασάκος Παναγιώτης, Λογιστής, Δημοτικός Σύμβουλος
  3. Αναστασόπουλος Θεόδωρος, Αυτοκινητιστής 
  4. Αντύπα Θεοδώρα (Δώρα), Δασκάλα 
  5. Βαρκαρόλη Αλεξάνδρα, Διακοσμήτρια 
  6. Βιτσάρας Γεωργακάκης, Ξενοδοχοϋπάλληλος 
  7. Βλάχος Χρήστος, Ιατρός 
  8. Βουτυράκος Παναγιώτης, Ψυχίατρος παιδιών και Εφήβων, Δημοτικός Σύμβουλος
  9. Βράκα Αργυρώ, Ιδιωτική Υπάλληλος 
  10. Γαζή Κωνσταντίνα, Συνταξιούχος ΗΣΑΠ 
  11. Γιαννούλου Ανθούλα (Ανθή), Δικηγόρος στον Άρειο Πάγο 
  12. Γκερλές Δημήτριος, Αντιδήμαρχος 
  13. Γκούφα Σπυριδούλα (Τζούλια), Ιδιωτική Υπάλληλος
  14. Γώγος Γεώργιος, Λιμενεργάτης ΟΛΠ 
  15. Δόγιας Ελευθέριος, Κοινωνικός Λειτουργός 
  16. Δουζίνας Κωνσταντίνος, Πανεπιστημιακός 
  17. Δρίτσα  Αποστόλου Ευαγγελία (Λία), Συνταξιούχος Φαρμακοποιός, Δημοτική Σύμβουλος
  18. Επίσκοπος Λεωνίδας, Επικοινωνιολόγος 
  19. Ευσταθόπουλος Κωνσταντίνος, Υπάλληλος ΣΤΑΣΥ
  20. Ζάβιακας Μιχαήλ, Ιατρός 
  21. Ζαφειρίου Ευστράτιος, Ιδιωτικός Υπάλληλος 
  22. Ζηλάκος Κυριάκος, Δημοσιογράφος 
  23. Ζωνάκη Αντωνία (Νϊνα), Ξεναγός
  24. Ιατρόπουλος Παναγιώτης, Συνταξιούχος Σιδηροδρομικός ΟΣΕ 
  25. Καλλίτσης Πέτρος, Εκπαιδευτικός 
  26. Καμπέρου Παναγιώτα, Αρχιτέκτονας
  27. Κανελλόπουλος Ιωάννης, Ιδιωτικός Υπάλληλος 
  28. Κάντας Αριστοτέλης, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Συνταξιούχων Επικουρικής Ασφάλισης 
  29. Κάσσης Μιχαήλ, Γλύπτης 
  30. Κατσαντώνη Μαρία, Δημόσιος Υπάλληλος
  31. Κατσούλη Άννα, Συνταξιούχος
  32. Καφέτσης Θεοχάρης, Μουσικός 
  33. Κοκκινάρης Κωνσταντίνος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  34. Κολέντζου Πανωραία (Ρέα), Εκπαιδευτικός
  35. Κοντογιάννης Παναγιώτης, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων ΣΤΑΣΥ 
  36. Κούτρας Αργύριος, Έμπορος  
  37. Κοφινά Σοφία, Δικηγόρος 
  38. Κρεμμύδας Ανδρέας, Σύμβουλος Εξαρτήσεων 
  39. Κωστελίδου Μαρία, Εργοθεραπεύτρια Ειδικής Αγωγής 
  40. Λαούρδα Ελένη, Φαρμακοποιός 
  41. Λεοντίτση-Γασπαράτου Δήμητρα, Φιλόλογος 
  42. Λεφαντζής Νικόλαος, Ιατρός
  43. Λιβιεράτος Χαράλαμπος (Μπάμπης), Συνταξιούχος 
  44. Λογοθέτης Ξενοφών, Ιδιωτικός Υπάλληλος 
  45. Μάναλης Παντελής, Εκπαιδευτικός
  46. Μαρκουλής Γεώργιος, Ψυκτικός – Μάγειρας 
  47. Μελά Σταυρούλα (Βάνα), Δικηγόρος, Δημοτική Σύμβουλος
  48. Μικρόπουλος Ανδρέας, Μηχανικός
  49. Μπακαδήμα Φωτεινή, Ελεύθερη Επαγγελματίας 
  50. Μπάλιας Κωνσταντίνος, Δικηγόρος 
  51. Μπαταγιάννης Κωνσταντίνος, Μαιηαμτικός, Δημοτικός Σύμβουλος 
  52. Μπενέτος Γεώργιος, Συνταξιούχος – Ελεύθερος Επαγγελματίας 
  53. Μπούμπας Δημοσθένης (Δήμος), Φαρμακοποιός 
  54. Νικητάκης Εμμανουήλ, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  55. Νικολακάκης Ελευθέριος, Μηχανικός Αυτοκινήτων 
  56. Νικολαράκη Ζάμπια (Μπέττυ), Φαρμακοποιός 
  57. Νικολόπουλος Γρηγόριος, Αυτοκινητιστής 
  58. Παπαδημητρίου Σταυρούλα, Δημόσιος Υπάλληλος 
  59. Παπαδόπουλος Νικόλαος, Δάσκαλος Ειδικής Αγωγής
  60. Παπαναστασάτος Γεράσιμος (Μάκης), Πανεπιστημιακός 
  61. Πασαμήτρος Νικόλαος, ΔΡ. Διεθνών Σχέσεων 
  62. Πατσακιός Παναγιώτης, Τεχνικός Πετρελαίου 
  63. Πάχος Γεώργιος, Κοινωνικός Λειτουργός 
  64. Πεντότη Ζωή, Δημόσιος Υπάλληλος 
  65. Περράκη Βαρβάρα, Ελεύθερη Επαγγελματίας 
  66. Πιφέα Δήμητρα, Δημόσιος Υπάλληλος
  67. Πούλου Σταματίνα (Ματίνα), Δικηγόρος 
  68. Πρέντζας Φώτιος, Ιδιωτικός υπάλληλος
  69. Προβατάκη Ανδριανή (Άντα), Ιδιωτική Υπάλληλος
  70. Προσαλέντη Μαρία, Εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής/ Μουσικός/ Μουσικοθεραπεύτρια 
  71. Ρούνιου Αικατερίνη, Σκηνοθέτης
  72. Σαμιώτη Βενετία, Φοιτήτρια 
  73. Σαρίκα Χρυσηίς, Οδοντίατρος 
  74. Σέρβου Φωτεινή, Αρχιτέκτων 
  75. Σορώτος Κωνσταντίνος, Προπονητής
  76. Σταθάκη Μαρία, Δικηγόρος, Δημοτική Σύμβουλος 
  77. Σταύρου Αικατερίνη, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός 
  78. Στόφυλας Ηλίας, Ποιητής 
  79. Στραγαλάκης Κωνσταντίνος, Υπάλληλος ΣΤΑΣΥ
  80. Στρατής Ανδρέας, Ελεύθερος Επαγγελματίας 
  81. Συμιγιάννη Ελένη, Συνταξιούχος Δικηγόρος 
  82. Τσιντώνης Παναγιώτης, Δημόσιος Υπάλληλος Υπουργείου Πολιτισμού 
  83. Τσιτσιλιάνου Ευγενία, Ιατρός Πνευμονολόγος 
  84. Φράγκου Αποστολία (Λία), Ιδιωτική Υπάλληλος
  85. Φραντζεσκάκη Αναστασία, Υπάλληλος ΟΛΠ 
  86. Φωτεινός Νικόλαος, Δικηγόρος στον Άρειο Πάγο 
  87. Φωτιάδης Χρήστος, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός 
  88. Χατζηπέτρος Μιχαήλ, Ιδιωτικός Υπάλληλος 
  89. Χριστακόπουλος Πέτρος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  90. Χρονά Ευανθία (Εύη), Συνταξιούχος ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΑΠ-ΟΤΕ
  91. Ψαρούλης Κυριάκος, Ιδιωτικός Υπάλληλος

Α’ Κοινότητα 

  1. Αληφραγκής Ματθαίος (Μάνθος), Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
  2. Αλιφραγκή Νικολέττα, ιδιωτική Υπάλληλος
  3. Βαζαίος Περικλής, Ελεύθερος Επαγγελματίας 
  4. Γεωργίου Ζωή, Συνταξιούχος Μηχανικός 
  5. Γκούφα Ευαγγελία (Λίλη), Αρχιτέκτων – Μηχανικός 
  6. Δαρζέντας Ευάγγελος, Οικονομολόγος
  7. Δασκαλάκης Μύρων, Συνταξιούχος 
  8. Δίτσα Θεανώ, Ελεύθερη Επαγγελματίας
  9. Καλουδάκη-Νικολετάκη Ξένη, Καθηγήτρια Φιλόλογος
  10. Καουκάκης Σταύρος , Γεωπόνος
  11. Καραγιώργου Αντωνία, Συνταξιούχος 
  12. Καρβούνης Μάρκος, Πρώην Τραπεζικός, Πτυχιούχος Μαθηματικός
  13. Καρδαράς Ιωάννης, Δικηγόρος
  14. Καρδούλια Άννα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  15. Μακρυγιάννης Κωνσταντίνος, Συνταξιούχος
  16. Μάλιαρης  Γεώργιος, Υπεύθυνος Πωλήσεων
  17. Νταβανέλος Παντελεήμων (Παντελής), Ιδιωτικός Υπάλληλος 
  18. Ντεβεντζάκη Βασιλική, Συνταξιούχος
  19. Πατσικός Βασίλειος, Συνταξιούχος Καθηγητής 
  20. Πατσόπουλος Διονύσιος, Ακτιβιστής 
  21. Τριανταφύλλου Δημήτριος, Κλινικός Ψυχολόγος 
  22. Χαρωνίδης Αθανάσιος, Συνταξιούχος
  23. Χονδράκη Αναστασία (Νατάσα), Ιδιοκτήτρια Κέντρου Ξένων Γλωσσών 

Β’ Κοινότητα

  1. Αγαπητάκης Αγαπητός (Τάκης), Ζωγράφος
  2. Αναστασάκος Ιωάννης, Λογιστής 
  3. Βασιλείου-Μπερναρδή Γεωργία (Γωγώ), Συνταξιούχος Καθηγήτρια 
  4. Βράκας Ιωάννης, Συνταξιούχος 
  5. Γρίσπου Χριστίνα, Συνταξιούχος
  6. Εμμανουήλ Ελένη, Συνταξιούχος Δικηγόρος 
  7. Ζώης Γεώργιος, Απόστρατος ΕΛ.ΑΣ.
  8. Καρβέλας Γεώργιος, Συνταξιούχος
  9. Μπουκουβάλα Σταματίνα (Τίνα), Καθηγήτρια Γαλλικών 
  10. Οπάζο Κυπριανός, Ναυτικός
  11. Πίγκος Νικόλαος, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός 
  12. Σουρμελή Νικούλα (Νίκα), Ιδιωτική Υπάλληλος
  13. Τζανίνη Αικατερίνη, Ιδιωτική Υπάλληλος
  14. Τσέπη-Βαρκαρόλη Μαριάννα, Ελεύθερη Επαγγελματίας 

Γ’ Κοινότητα

  1. Βακολέτου Πουλουδία, Ιδιωτική Υπάλληλος 
  2. Βάκος Βασίλειος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  3. Βήχου-Μουγιακάκου Άννα (Άννη), Εκπαιδευτικός
  4. Γεωργόπουλος Παναγιώτης (Πανάγος), Μαθηματικός 
  5. Δέδες (Αχμέτ Κιαμίλ) Ιάσων, Ελεύθερος Επαγγελματίας 
  6. Κοκκαλιάρης Παναγιώτης, Λογιστής – Φοροτέχνης 
  7. Κουμπιάς Νικόλαος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  8. Κυβέλος Βαρθολομαίος, Συνταξιούχος Φυσικός 
  9. Λιάπης Κωνσταντίνος, Μηχανουργός
  10. Σαρίκας Νικόλαος, Ιδιωτικός Υπάλληλος 
  11. Φώτος Μιχαήλ, Ιδιωτικός Υπάλληλος

Δ’ Κοινότητα 

  1. Αραμπατζή Ελισσάβετ, Συνταξιούχος 
  2. Γιαννούτσου Ευτυχία, Ιδιωτική Υπάλληλος 
  3. Ζαφειρόπουλος Θεοφάνης, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  4. Κοντινός Χαράλαμπος, Ζυθοποιός 
  5. Μακρυδημήτρης Αλέξανδρος, Υπάλληλος Χημικής Βιομηχανίας (Χρώματα) 
  6. Μαστροκόλιας Ιωάννης, Βιοτέχνης
  7. Μικροπούλου Κυριακή (Κική), Ιδιωτική Υπάλληλος 
  8. Μπόχτης Αναστάσιος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  9. Νικολακόπουλος Σωτήριος, Μουσικός
  10. Ντέκα Ειρήνη, Ιδιωτική Υπάλληλος 
  11. Ρενιέρης Σπυρίδων, Αρτοποιός 
  12. Τζάρα Άννα, Ελεύθερη Επαγγελματίας

Ε’ Κοινότητα

  1. Αυλωνίτου Άννα, Ελεύθερη Επαγγελματίας
  2. Βαλλιάνου Δήμητρα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. Βαρκαρόλης Ιωάννης, Συνταξιούχος Καθηγητής 
  4. Κάρλες Ιωάννης, Συνταξιούχος Πυροσβέστης 
  5. Κίγκιλος Σταύρος, Software Engineer
  6. Μαλάκη Ευθαλία (Θάλεια), Συνταξιούχος
  7. Μάστορα Παρασκευή (Βούλα), Έμπορος 
  8. Μποζάς Γεώργιος, Ελεύθερος Επαγγελματίας 
  9. Πατσικού-Βαρκαρόλη Μαρία, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός 
  10. Ποτήρη Μαρούσα, Δημόσιος Υπάλληλος 
  11. Σβάρνας Χρήστος, Υποδηματοποιός
  12. Σκούφαλος Αδαμάντιος, Ιατρικός Επισκέπτης 
  13. Σοπίδου Αρχοντή, Εκπαιδεύτρια Ενηλίκων 
  14. Στούμπος Θωμάς, Ιδιωτικός Υπάλληλος 
  15. Τσιγαρίδας Ηλίας, Ελαιοχρωματιστής 
  16. Τσιγκαρίδα Μαρία, Τραπεζική Υπάλληλος, Φυσικός 
  17. Τσιρογιάννη Αλεξάνδρα (Αλέκα), Δικαστική Επιμελήτρια
  18. Ψαλιδάκος Πούλος, Φιλόλογος

 

Related Articles

Βασίλης Κορκίδης«Η κυβέρνηση μπορεί να τρέξει γρηγορότερα και να πετύχει περισσότερα»

Δήλωση προέδρου ΕΒΕΠ & ΠΕΣΑ Βασίλη Κορκίδη για τον ανασχηματισμό «Η κυβέρνηση...

Ημερίδα  ενημέρωσης για Ευπαθείς Ομάδες

Ημερίδα  ενημέρωσης για τις «Κοινωνικές Υπηρεσίες με Πολυκαναλική Πρόσβαση των Ωφελούμενων που...

«ΓΕΡΜΑΝΙΚΕΣ ΟΦΕΙΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΑΖΙΣΤΙΚΕΣ ΘΗΡΙΩΔΙΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΟΧΗΣ»

80 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΦΑΓΗ ΤΟΥ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΕΣ ΟΦΕΙΛΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ...

Β.ΚΟΡΚΙΔΗΣ: “Η επόμενη μέρα των ευρωεκλογών για την επιχειρηματική κοινωνία”

Άρθρο προέδρου ΕΒΕΠ Βασίλη Κορκίδη “Η επόμενη μέρα των ευρωεκλογών για την...