Πέμπτη , 24 Σεπτέμβριος 2026
Home MEGA BROKERS

MEGA BROKERS

MEGA Brokers | Αποσπά 4 Βραβεία από την INTERAMERICAN Ασφαλιστική

Ανακοίνωση από την εταιρεία  MEGA BROKERS:   Η εταιρεία μας απέσπασε 4 βραβεία στην ετήσια τελετή βράβευσης της INTERAMERICAN Ασφαλιστικής, που πραγματοποιήθηκε την...

MEGA BROKERS | 9η Συνεχής Πρώτη Θέση στην GROUPAMA Ασφαλιστική

Η MEGA Brokers, κορυφαία εταιρεία στον κλάδο ασφαλιστικής διαμεσολάβησης διατηρεί για 9η συνεχή χρονιά την ηγετική της θέση στην GROUPAMA Ασφαλιστική, κατακτώντας την...

MEGA BROKERS: Συναρπαστικό Ταξίδι Επιβράβευσης στο Μαγευτικό Μπαλί!

Η MEGA Brokers γιόρτασε την επιτυχία των κορυφαίων συνεργατών της με ένα αξέχαστο ταξίδι στο μαγευτικό Μπαλί!   Σε μια ατμόσφαιρα ενθουσιασμού και...

MEGA BROKERS: Επιβράβευση με ιταλική φινέτσα! Ταξίδι στη Νάπολη και το Ποζιτάνο για τους συνεργάτες!

Επιβράβευση με ιταλική φινέτσα! Ταξίδι στη Νάπολη και το Ποζιτάνο για τους συνεργάτες! H MEGA BROKERS, αναγνωρίζοντας την αφοσίωση και αποτελεσματικότητα των συνεργατών...

MEGA BROKERS: Συνεχόμενες Επιτυχίες με 7 Βραβεία από EUROLIFE FFH και ΜΙΝΕΤΤΑ Ασφαλιστική!

Συνεχόμενες Επιτυχίες με 7 Βραβεία από EUROLIFE FFH και ΜΙΝΕΤΤΑ Ασφαλιστική!   Η MEGA BROKERS, ηγέτιδα εταιρεία ασφαλιστικής διαμεσολάβησης στην Ελλάδα, ανακοινώνει τις...

Η MEGA Brokers διοργάνωσε εκδήλωση με θέμα “Τα 4 μυστικά της digital εξέλιξης του γραφείου σας”

Η Mega Brokers διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία μια ξεχωριστή εκδήλωση για τους διακεκριμένους Συνεργάτες της στον Νομό Αττικής, με θέμα “Τα 4 μυστικά...

MEGA Brokers: Ο νέος Πλατινένιος Υποστηρικτής της ΕΛΛΑ-ΔΙΚΑ ΜΑΣ

H ΕΛΛΑ-ΔΙΚΑ ΜΑΣ «ενδυναμώνει» την κατηγορία του Υποστηρικτή καλωσορίζοντας τη Mega Brokers, η οποία ενστερνίζεται τις αξίες της Κοινότητας.   Η MEGA Brokers,...

Συνάντηση Συνεργατών της MEGA BROKERS Β. Ελλάδος

Η MEGA BROKERS, είχε τη χαρά να φιλοξενήσει τους συνεργάτες της Βορείου Ελλάδος στο πλαίσιο του 32ου Money Show στη Θεσσαλονίκη, το οποίο πραγματοποιήθηκε...

ΑΕΚ και MEGA BROKERS συνεχίζουν μαζί

Η μεγάλη εταιρεία παροχής ασφαλιστικών προϊόντων θα αποτελέσει τον επίσημο προμηθευτή της ομάδας για φέτος Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοίνωσε την επέκταση της χορηγικής...

Μέγα κατάκτηση για την MEGA BROKERS από Εθνική Ασφαλιστική

ΜΕΓΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ MEGA BROKERS ΤΡΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΤΗΣΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ   Η MEGA BROKERS,...